2017. 06. 21. – Polgármesteri dicséretek átadása

Polgármesteri dicséretek átadása - 2017. 06. 21.

  • Felkészítő tanár: Jeneiné Lucz Mária

  • Felkészítő tanár: Vassné Lucz Klára

  • Felkészítő tanár: Vass Tibor

  • Felkészítő tanár: Pólyáné Téli Éva

  • Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka

  • Felkészítő tanár: Polyák Zuzsanna

  • Felkészítő tanár: Laskovicsné Ágoston Sarolta

  • XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny fiúk IV. korcsoport II. helyezett Felkészítő tanár: Vass Tibor Csapat tagjai: Gila Ferenc Varga János Ajtai Róbert

  • XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny leány IV. korcsoport I. helyezett Felkészítő tanár: Pólyáné Téli Éva Csapat tagjai: Homlok Nikolett Magyar Réka Tulipánt Petra Sipos Ilona

  • XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny leány II. korcsoport III. helyezett Felkészítő tanár: Pólyáné Téli Éva Csapat tagjai: Gajda Sára Magyar Luca Dunás- Varga Noémi Szabó Fiona Gila Viktória Magyar Bianka

  • Megyei Diákolimpia fiú torna III-IV. korcsoport II. helyezett Felkészítő tanár: Vass Tibor Csoport tagjai: Ajtai Róbert Hegedűs Dániel Jánosi Krisztián Varga János Horváth Kristóf Hegedűs Imre Mihály Martin Szabó Kevin Kis Bálint Balázs

  • Megyei Röplabda Diákolimpia fiú csapat IV. korcsoport III. helyezett Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Csapat tagjai: Bánfi Benedek Gila Róbert Ohratka Máté Vass Gábor Jánosi Krisztián

  • Járási Animációs Csapatverseny III. helyezés Felkészítő tanár: Tóthné Nóbik Mariann, Lucz Mária Csapat tagjai: Szűcs Amina Forrai Napsugár Kispál Alíz Bihari Regina Baráth Dorina Pap Marcell Bereczki Barbara Csorba Réka Antal Tímea

  • Megyei Diákolimpia Röplabda fiú csapat III. korcsoport III. helyezett Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Csapat Tagjai: Lakatos Adrián Purgel Normann Szabics Ákos Csurgó Máté Szabó Richard Ajtai Róbert Gila Ferenc Fábrik Martin Pindzsulya Olivér

  • Megyei Diákolimpia leány I. korcsoport III. helyezett csapat Felkészítő tanár: Pólyáné Téli Éva Csapat tagjai: Szabó Fiona Börcsök Fanni Szlapák Nóra Magyar Bianka Antal Tímea

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-Magyarországi régió XII. helyezés Felkészítő tanár: Vass Tibor Csapat tagjai: Szatmári Kamilla Süli Viktória Hegedűs Dániel Gila Ferenc

  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei döntő VIII. helyezés Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka Csapat tagjai: Süli Viktória Szabó Maja Hegedűs Dániel Gila Ferenc

  • Lánytorna Diákolimpia Országos elődöntő leány I. korcsoport V. helyezés Felkészítő tanár: Pólyáné Téli Éva Csapat tagjai: Szabó Fiona Gila Viktória Börcsök Fanni Szlapák Nóra Antal Tímea Homlok Nikolett Gajda Réka

  • Bánfi Benedek Körzeti Atlétikai verseny 4 számban: Távolugrás IV. korcsoport II. hely Kislabda hajítás III. hely 100 méter II. hely 600 méter II. hely Körzeti Atlétika Diákolimpia IV. korcsoport Ötpróba I. hely

  • Valkai Ferenc Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Atlétikai Verseny III. hely 600 síkfutás

  • Ágoston Zita Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia III-IV. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport I. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport egyéni összetett II. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport egyéni gerenda I. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport egyéni ugrás II. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő III-IV. korcsoport csapat IV. hely Megyei Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport V. hely

  • Magyar Réka Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia III-IV. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport I. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport egyéni gerenda II. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő III-IV. korcsoport csapat IV. hely Megyei Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport V. hely

  • Hegedűs Imre Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia II. korcsoport II. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport II. hely csapat egyéni ugrás III. hely Fiú Torna Diákolimpia Országos Elődöntő IV. korcsoport csapat VII. hely

  • Antal Tímea Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia I. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny II. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny I korcsoport három szeres verseny II. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő I. korcsoport csapat V. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny II. korcsoport I. hely

  • Tóth Viktória Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia I. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny III. korcsoport egyéni gerenda III. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport I. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport talaj II. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő III-IV. korcsoport csapat VI. hely Megyei Röplabda Diákolimpia IV korcsoport V. hely

  • Börcsök Fanni Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor 20. Rákoskert Kupa I. korcsoport VI. hely csapat Megyei Diákolimpia I. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny II. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny I korcsoport három szeres verseny II. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő I. korcsoport csapat V. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny II. korcsoport I. hely

  • Szabó Fiona Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor 20. Rákoskert Kupa I. korcsoport VI. hely csapat Megyei Diákolimpia I. korcsoport III. hely csapat egyéni összetett III. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny egyéni összetett II. hely ugrásban és talajon II. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny II. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny egyéni összetett I. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny ugrásban és talajon I. hely, gerendán II. hely XXVII. Forray meghívásos Tornaverseny II. korcsoport csapat III. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny I. korcsoport. három szeres verseny II. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny egyéni összetett I. hely Arany Kupa Országos Tornaverseny II. korcsoport I. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő I. korcsoport csapat V. hely

  • Gila Viktória Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor 20. Rákoskert Kupa I. korcsoport VI. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny II. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny talajon III. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő I. korcsoport csapat V. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny II. korcsoport csapat III. hely

  • Gajda Sára Helyesírási verseny IV. XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny leány II. korcsoport III. helyezett

  • Csapi Lorena Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka Petőfi szavalóverseny megyei döntőben szerepelt Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia III-IV. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport I. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport egyéni összetett III. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő III-IV. korcsoport csapat VI. hely Megyei Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport V. hely

  • Hegedűs Dániel Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei VIII. hely Somogyi Zsigmond helyesírási verseny VIII. hely Felkészítő tanár: Vass Tibor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Dél-magyarországi régi 73-ból XII. hely Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka Petőfi szavalóverseny megyei döntőben szerepelt Szép Magyar Beszéd megyei verseny III. hely Felkészítő tanár: Polyák Zsuzsanna Országos Angol tesztverseny IV. hely

  • Jószai Eszter Felkészítő tanár: Polyák Zsuzsanna Megyei Andor műfordító Verseny III. hely Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka Simonyi Zsigmond helyesírásai verseny XII. hely

  • Süli Viktória Felkészítő tanár: Tóthné Nóbik Marianna Területi Informatika Verseny II. hely Felkészítő tanár: Papné Mészáros Réka Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei VIII. hely Felkészítő tanár: Vass Tibor Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-magyarországi régi 73-ból XII. hely

  • Jószai Péter Felkészítő tanár: Tóthné Nóbik Mariann Területi Informatikai Verseny II. hely

  • Szatmári Kamilla Felkészítő tanár: Vass Tibor Bendegúz Megyei környezetismereti verseny III. hely Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Dél-magyarországi régi 73-ból XII. hely

  • Vigh Bence Felkészítő tanár: Tóthné Nóbik Marianna Területi informatika verseny II. hely

  • Magyar Bianka Felkészítő tanár: Vassné Lucz Klára Meghívásos országos francia verseny, különdíj Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor Megyei Diákolimpia III-IV. korcsoport III. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport I. hely csapat XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny IV. korcsoport egyéni gerenda II. hely Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő III-IV. korcsoport csapat VI. hely Megyei Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport V. hely

  • Szlapák Nóra Felkészítő tanár: Vass Tibor Bendegúz Megyei környezetismereti verseny VI. hely Felkészítő tanárok: Pólyáné Téli Éva, Vass Tibor 20. Rákoskert Kupa I. korcsoport VI. hely csapat Megyei Diákolimpia I. korcsoport III. hely csapat Leány Torna Diákolimpia Országos Elődöntő I. korcsoport csapat V. hely XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny I. korcsoport három szeres verseny II. hely

  • Sztojka Hanna Felkészítő tanár: Andor Csilla Megyei énekverseny I. hely

  • Tóth Rebeka Felkészítő tanár: Vassné Lucz Klára Meghívásos országos francia verseny, különdíj

  • Szabó Levente Felkészítő tanár: Vassné Lucz Klára Meghívásos országos francia verseny, különdíj

  • Vigh-Molnár Rudolf Felkészítő tanár: Laskovicsné Ágoston Sára Területi matematika verseny V. hely Megyei matematika verseny VII. hely Területi környezetismereti verseny II. hely